Kopalnia złota do uratowania!

br-lazy"

Kopalnia złota potrzebuje pomocy! Poszukiwacze złota wysyłają sygnał SOS, a wtedy z odsieczą przybywają oni – bohaterowie programu „Australijscy poszukiwacze złota: na ratunek kopalniom”. Pomyślcie o czymś w rodzaju „Kuchennych rewolucji” z gorączką złota w tle!

Kopalnia złota to niewdzięczny interes. Wydobywanie złota wygląda jak całkiem przyjemna robota wyłącznie na starych filmach przygodowych. Wiemy o tym my, fani programu „Australijscy poszukiwacze złota”.

Jednak niedoświadczeni poszukiwacze, których ogarnia gorączka złota, a nie znają biznesu, często mogą wtopić, zamiast stapiać cenny kruszec. Na szczęście mogą liczyć na wsparcie bohaterów nowego programu „Australijscy poszukiwacze złota: na ratunek kopalniom”.

Doskonale znany z poprzednich odcinków programu „Australijscy poszukiwacze złota” Paul Mackle ma nową misję. Przez lata wydobywanie złota było jego głównym zajęciem. Teraz jednak gorączka złota przerodziła się u niego w nowe zajęcie. Mężczyzna wyszukuje kolegów i koleżanki po fachu, którzy nie mieli tyle szczęścia w biznesie. W sześć dni zamierza sprawić, by wydobywanie złota ponownie stało się opłacalnym zajęciem dla upadających firm. Pomagają mu w tym specjalistka w dziedzinie logistyki Melanie Wood oraz uznany geolog Aaron Raddock.

Eksperci, którym gorączka złota zapewniła piękne kariery, muszą wykazać się nie lada empatią. W programie „Australijscy poszukiwacze złota: na ratunek kopalniom” poznajemy poruszające historie ciężko pracujących ludzi, którym gorączka złota nie wyszła na dobre. Początkowo świetnie prosperujący biznes psują pogoda, złe założenia biznesowe czy problemy zdrowotne.

Gospodarze programu, niczym w „Kuchennych rewolucjach”, przyglądają się nie tylko biznesplanom i inwestycjom, ale myślą także o stanie psychicznym wszystkim tym, którym kopalnia złota przynosi problemy. Kiedy poszukiwacze złota myślą wyłącznie o zwiększających się długach, z pewnością potrzebują pomocy.

Trio z programu „Australijscy poszukiwacze złota: na ratunek kopalniom” ma na naprawę biznesu sześć dni. Jeśli wydobywanie złota zwiększy się po tym czasie, a finanse zostaną uratowane, prowadzący biorą wynagrodzenie za swoją pracę. Jeśli im się nie uda – odchodzą z niczym. Bohaterowie show „Australijscy poszukiwacze złota: na ratunek kopalniom” stawiają wszystko na jedną kartę.

Jeśli wypatrywaliście ze zniecierpliwieniem programu „Australijscy poszukiwacze złota” sezon 8., lepiej trafić nie mogliście. Jak poszukiwacze złota, geolog i specjalistka od logistyki ratują biznesy? Koniecznie włączcie Polsat Viasat Explore, by dowiedzieć się tego z nowych odcinków „Aussie Gold Hunters Mine SOS” (tytuł oryginalny programu). Kto wie, może znajdziecie tam nawet inspirację dla zmian w swoim życiu? Kopalnia złota może być także wspaniałą kopalnią wiedzy.


Autorka tekstu: Odeta Moro