„Australijscy poszukiwacze złota” szukają szczęścia

br-lazy"

Ile razy zdarzyło się Wam pomyśleć o rzuceniu wszystkiego i rozpoczęciu nowego życia? Zmęczeni zmaganiami z niezbyt różową rzeczywistością, pracą, obowiązkami domowymi, czekamy czasem na coś, co odmieni nasz los albo wracamy do dziecięcych marzeń o zostaniu podróżnikiem zajmującym się np. szukaniem złota. Zanim jednak naprawdę rzucimy wszystko, kupimy pierwszy wykrywacz złota i staniemy się ekspertami od cen kamieni szlachetnych, zachęcam Was do zobaczenia, jak na spękanej słońcem ziemi Australii robią to inni.

„Australijscy poszukiwacze złota” to wyjątkowa propozycja dla każdego, kto chciałby zobaczyć, jak wygląda codzienność osób, które w życiu podążają za przygodą i nie boją się wyzwań. W tym przypadku osób, które celem swojej egzystencji uczyniły poszukiwanie złota.
Poznajemy kilkanaście zespołów ludzi, którzy niczym za czasów gorączki złota nad rzeką Klondike pod koniec XIX wieku, wydobywanie złota postawili na pierwszym miejscu i mierzą się z wszelkimi konsekwencjami takiego wyboru.

Seria o współczesnym poszukiwaniu złota to wciągająca fabularnie historia o spełnianiu marzeń na tle wyjątkowych australijskich krajobrazów. Cel jest jeden: wzbogacenie się i przezwyciężenie przeciwności losu. A te mogą być różne. Siły natury, problemy związane z kosztami samego procesu wydobywania złota, zepsute maszyny, a gdzieś w tle fragmenty zwykłego życia. Nasi bohaterowie mają rodziny i dzieci, muszą z czegoś żyć.
Dalej chcecie, żeby rodzaje kamieni szlachetnych decydowały o Waszych życiowych wyborach? Czy wziąć kredyt na studia dla syna czy na nowy wykrywacz złota?

Oglądanie „Australijskich poszukiwaczy złota” będzie świetną rozrywką oraz przykładem na to, jak można spełniać marzenia, a jednocześnie pozwoli Wam popatrzeć na swoje życie z nieco innej perspektywy. Może zajmowanie się poszukiwaniem złota jest ekscytujące i daje mnóstwo satysfakcji, ale w sumie praca z klientami nie jest taka zła i nie trzeba zastawiać domu, żeby awansować w pracy…

Oglądaj serial „Australijscy poszukiwacze złota” w każdy czwartek o 22:00 na kanale Polsat Viasat Explore.

Autorka tekstu: Odeta Moro