Klub Explore, czyli „Wydobywcy marmuru” i „Rzeczne potwory”

br-lazy"

Klub Explore zaprasza! Przez cały marzec, od poniedziałku do piątku, zobaczysz pełne sezony uwielbianych programów. „Wydobywcy marmuru”, „Rzeczne potwory” całe odcinki czy „Ratownicy morscy z Australii” zagwarantują niezapomniane przeżycia. I to wszystko bez wychodzenia z domu. Tylko w Polsat Viasat Explore!

Luksusowy towar w programie „Wydobywcy marmuru”

Klub Explore to antidotum na późnozimową nudę. Dni są coraz dłuższe, ale temperatura jeszcze nie zachęca do wychylania nosa z domu. Dlaczego więc, z poziomu kanapy, nie przenieść się do nieco cieplejszych miejsc? Takie możemy oglądać na przykład w programie „Wydobywcy marmuru”. Luksusowy towar w sercu wysokich gór rozpali w Was żyłkę przedsiębiorcy. Jak sprostać wysokim oczekiwaniom klientów? Jak zrealizować najbardziej wymyślne zamówienia? Oglądaj cykl Klub Explore i dowiedz się jak najwięcej o wydobyciu cennej skały.

„Rzeczne potwory”: lekcja pokory

„Rzeczne potwory” sezon 1. już od samego początku przekonał, że „co cię nie zabije to cię wzmocni”. Jeremy Wade wykazuje się olbrzymią odwagą. Na co dzień ma do czynienia z najbardziej krwiożerczymi bestiami z morskich głębin. Oglądając perypetie tego człowieka w programie „Rzeczne potwory”, możemy wiele się nauczyć.

„Ratownicy morscy z Australii” żadnej pracy się nie boją

A jeśli o zdobywaniu nowych umiejętności mowa, nikt tak nie inspiruje jak „Ratownicy morscy z Australii. W cyklu Klub Explore zobaczymy ekscytujące zmagania kilku ekip. To grupy do zadań specjalnych. Na koncie mają ratowanie samochodów wyścigowych, miast z powodzi, jak również… zabytkowych samolotów. Niemożliwe? „Ratownicy morscy z Australii” nie znają tego słowa.

Nie czekaj dłużej – cykl Klub Explore na antenie Polsat Viasat Explore trwa w najlepsze cały marzec w dni powszednie. Masz już odpowiedź na pytanie, co obejrzeć w tym tygodniu.


Autorka tekstu: Odeta Moro