„Gwiazdy wędkarstwa” na tropie najlepszej przynęty

br-lazy"

Jest ich dwóch, obaj chcą zostać gwiazdami, obaj wiedzą, że czasem do sukcesu nie wystarczy odpowiednia para butów wędkarskich, obaj też nie uznają czegoś takiego jak pogoda wędkarska. Poznajcie Deana Macey’a i Adama Rooney’a. Jeden to olimpijczyk i człowiek, który wędkarstwo ma we krwi. Drugi jest międzynarodowym mistrzem wędkarstwa.
To główni bohaterowie serialu dokumentalnego „Gwiazdy wędkarstwa”. Przemierzają stawy, jeziora i wszelkie szlaki wodne w Wielkiej Brytanii oraz w różnych miejscach na świecie. Nie straszne im wędkarskie wyzwania, a atlas ryb słodkowodnych mają w małym palcu.

Szukacie czegoś, co pozwoli Wam odprężyć się po ciężkim dniu, a jednocześnie na hasło „akcesoria wędkarskie” świecą Wam się oczy? Musicie obejrzeć „Gwiazdy wędkarstwa”. Chłopaki w swoich pomysłach, poza dużą dawką humoru, przemycają ciekawostki dotyczące metod łowienia ryb słodkowodnych. Rywalizują ze sobą na zastosowanie różnych rodzajów przynęty, stawiają sobie wyzwania, a czasem rozwiązują problem…małą rozgrywką koszykówki. Przy okazji uprawiają turystykę wędkarską i pokazują znane podróżnicze destynacje z zupełnie innej, bo…wędkarskiej perspektywy.

Jeśli chcecie wiedzieć, jaki zestaw wędkarski pod osłoną nocy zadziała na potwory wodne, dowiedzieć się, co sprawdza się przy połowie karpi, a może po prostu uprawiacie wędkarstwo dla początkujących i zwyczajnie zależy Wam na wysokiej jakości rozrywce, ten program jest dla Was.

Oglądanie „Gwiazd wędkarstwa” zapewni Wam zdecydowanie więcej dobrej zabawy niż filmy wędkarskie w stylu „Rzeki życia” z Bradem Pittem. Może i nasi bohaterowie nie mają fizjonomii słynnego hollywoodzkiego aktora, ale na pewno mogą z nim stanąć w szranki, jeśli chodzi o znajomość gatunków ryb rzecznych. Hej Brad, a gdybyś szukał rybki danio pręgowany, to gdzie?

Premiera serialu „Gwiazdy wędkarstwa” już w sobotę 10 października o 22:30 na kanale Polsat Viasat Explore.

 

Autorka tekstu: Odeta Moro