„Podwójna dawka emocji” – zaplanuj ekscytujący tydzień

br-lazy"

Nie jest łatwo o ekscytujący dzień w pandemii. W rozdeptanych kapciach i porozciąganych dresach siedzimy na home office przed ekranami komputerów. Niektórzy stanowiska pracy stworzyli sobie w kuchni, bo tam blisko do lodówki. Inni siedzą schowani w sypialni, bo tylko stamtąd można połączyć się na służbowym Zoomie bez krzyków dzieci, które są jak potwory wodne. Albo wręcz potwory głębinowe. Jeśli ich nie widzisz, to wcale nie znaczy, że ich gdzieś w pobliżu nie ma. A jeśli przez chwilę w domu zapanuje cisza, to nauczony doświadczeniem już wiesz, że jest to cisza niepokojąca. Prawdopodobnie za chwilę usłyszysz wrzask gorszy od tego, który wydałeś z siebie, kiedy na ostatnich wakacjach nadepnąłeś na haczyk na ryby. Wakacje, kiedy to było…

Chwila wytchnienia

Ponieważ wszyscy tęsknimy za normalnością, a wciąż najbardziej ekscytujący w ciągu dnia jest news o kolejnych nałożonych lub zniesionych obostrzeniach, mam dla Was pomysł na odrobinę emocji w ciągu dnia. Innych niż te, jakich dostarcza Wam telefon od szefa lub partner sugerujący, że Wasz sprzęt wędkarski zalegający w szafie to już dobry start na własny sklep wędkarski. Dlatego, w ramach zadbania o swoje nerwy i spokój ducha, włączcie Polsat Viasat Explore. Każdy dzień tygodnia to druga szansa dla każdego z Was, kto pragnie by jego dzień stał się bardziej ekscytujący. Koniecznie w przyjemny sposób, nie taki rodem z dyskusji na TVP Info.

Ekscytujący tydzień

Poniedziałek możecie ubarwić emocjami wędkarskimi, bo na Polsat Viasat Explore czeka na Was serial „Gwiazdy wędkarstwa. Co oglądać we wtorki i czwartki? A na przykład jakieś niebezpieczne prace, typu wydobywanie złota w Australii. Gwarantuję, że dzięki temu Wasza praca wyda Wam się nagle przyjemna i relaksująca. Środę oddajmy wszystkim tym, którzy marzyli o pracy architekta i odczuwają niezdrowe podniecenie na widok drapaczy chmur. Serial „Największe budowle” jest właśnie dla Was. Piątek to już emocje dla fanów aut z drugiej ręki i garażowych przeróbek, na nich czekają „Gruchoty za gotówkę”.
Czujecie, że teraz łatwiej będzie przetrwać tydzień? Ja tak! A jeśli będziecie mieli już dosyć i nawet najlepsze programy nie uratują Waszego dnia, to ten własny sklep wędkarski, np. z widokiem na Jezioro Winnipeg brzmi jak marzenie do spełnienia.

Autorka tekstu: Odeta Moro