Blog

Program:
Cykl: Klub Explore

Cykl: Klub Explore

„Witamy w klubie łowców przygód! Serdecznie zapraszamy na kanał Viasat Explore; od poniedziałku do piątku w ciągu dnia proponujemy maratony naszych ulubionych programów, takich jak „Wydobywcy marmuru””, „Ratownicy morscy z Australii””, „Rzeczne potwory”” i wielu innych. Chcecie przeżyć to jeszcze raz? A może przegapiliście kilka odcinków ostatniej serii? Albo po prostu macie ochotę spędzić dzień z najciekawszymi ludźmi na świecie? Zapraszamy!”

Czytaj więcej

Program:
Ratownicy morscy z Australii sezon 4

„Ratownicy morscy z Australii”: wysokie stawki i ciężkie maszyny

„Ratownicy morscy z Australii” wkraczają w czwarty sezon z impetem! W nowych odcinkach ekipy będą ratować miasto zniszczone przez powódź, pojazdy zakopane głęboko w piasku, uwięzione samochody kempingowe, a nawet zabytkowy samolot należący niegdyś do sił powietrznych Wielkiej Brytanii. Odzyskiwanie ciężkich maszyn w spektakularny sposób tylko na antenie Polsat Viasat Explore!

„Ratownicy morscy z Australii”, po pełnym emocji sezonie trzecim, nie zwalniają tempa. Na…

Czytaj więcej

Program:
Gruchoty za gotówkę sezon 5

„Gruchoty za gotówkę”: klasyczne auta na sprzedaż

Serial „Gruchoty za gotówkę” to klasyczne auta i okazje samochodowe na wyciągnięcie ręki. Bez względu na to, czy na sprzedaż jest stylowy Aston Martin, a może kultowy Ford Sierra Cosworth, na widok tych cacek zapiejesz z zachwytu. Poczuj przyjemną nutkę motoryzacyjnej nostalgii. Polsat Viasat Explore prezentuje piąty sezon serialu „Gruchoty za gotówkę”!

„Gruchoty za gotówkę” (tytuł oryginalny: „Bangers & Cash”) opowiada o trzypokoleniowej…

Czytaj więcej

Program:
Ciężarówką po bezdrożach sezon 2

Duże maszyny i większe kłopoty w „Ciężarówką po bezdrożach”

Duże maszyny rozwożą wielkie, ważne ładunki, więc są niezbędne do życia. Bohaterowie „Ciężarówką po bezdrożach” wiedzą to najlepiej. Odważni kierowcy wielkich ciężarówek muszą zapiąć pasy i stawić czoła nowym wyzwaniom. Zachodnia Kanada kryje w sobie wiele niebezpieczeństw, dlatego wrażeń nie zabraknie. Premierowe odcinki „Ciężarówką po bezdrożach” tylko na Polsat Viasat Explore!

Duże maszyny oraz kierowcy stworzeni do zadań specjalnych to centralne punkty drugiego sezonu…

Czytaj więcej

Program:
Święta z ciężką pracą

Święta z ciężką pracą

Nie każdy ma czas świętować: niektórzy muszą szykować się do kolejnego dnia ciężkiej pracy… W te święta będziemy mogli śledzić działania pracowników kamieniołomów w Toskanii, wydobywających najbardziej luksusowy marmur ze stromych zboczy Alp Apuańskich. Zobaczymy, jakim wyzwaniom muszą stawiać czoła kierowcy ciężarówek, którzy przewożą towary przez zapiaszczone drogi pod palącym słońcem Australii („Ciężarówką po bezdrożach Australii”), przekonamy się także, w jakich warunkach pracują „Drwale z Kolumbii Brytyjskiej”….

Czytaj więcej

Program:
Ice Vikings sezon 3

„Lodowi Wikingowie”: pod lodem Islandii

„Lodowi Wikingowie” to nie spin-off popularnego serialu, którego główną tematyką są mity nordyckie. To opowieść o bohaterach z prawdziwego życia. Wulkaniczna Islandia czy jezioro Winnipeg w Kanadzie stanowią tło do arcyciekawych historii o ludziach wykonujących jeden z najbardziej niebezpiecznych zawodów świata. Trzeci sezon programu „Lodowi Wikingowie” już na antenie Polsat Viasat Explore!

W programie „Lodowi Wikingowie” (tytuł oryginalny: „Ice Vikings”) usłyszymy i zobaczymy historie…

Czytaj więcej

Program:
Cykl: Łowcy skarbów

Cykl: Łowcy skarbów

„Odwiedzimy najbardziej ekscytujące i niebezpieczne miejsca na świecie w poszukiwaniu złota, szafirów, turkusów i innych skarbów! Ponownie dołączymy do bohaterów naszych ulubionych programów, takich jak „Australijscy poszukiwacze złota”” czy „Turkusowa gorączka””, ale poznamy także innych doświadczonych poszukiwaczy w nowym programie „Poszukiwacze klejnotów: Australia””. Wszyscy lubimy złoto drogie kamienie — zatem już w listopadzie czekamy na was w kopalniach i na złotonośnych gruntach!”

Czytaj więcej

Program:
Ciężarówką po bezdrożach Australii sezon 5

„Ciężarówką po bezdrożach Australii”: z nimi przeniesiesz całe domy

„Ciężarówką po bezdrożach Australii”: sezon 5. to epickie drogi, ogromne ładunki, brudne szaleństwo, powracająca legenda, niecierpliwi klienci oraz wyzwanie za wyzwaniem. Bohaterowie nowych odcinków sprawią, że będziesz wielokrotnie zbierać szczękę z podłogi!

Seria „Ciężarówką po bezdrożach Australii” (tytuł oryginalny: „Outback Truckers”) to z jednej strony świetny portret Australii. Epickie drogi ciągnące się w nieskończoność. Odległe społeczności, którym należy dostarczyć niezbędne zapasy. Zmieniające się w nieprzewidywalnym…

Czytaj więcej

Program:
Poszukiwacze klejnotów: Australia

Poszukiwacze klejnotów: Australia

„Zapraszamy na szaloną podróż do świata poszukiwaczy szafirów z australijskiego stanu Queensland. Ekipa twardych górników robi, co może, aby zdobywać te cenne kamienie. Wśród pięknych krajobrazów Australii poszukiwacze muszą stawiać czoła ekstremalnej pogodzie, niebezpieczeństwom, ogromnym maszynom i ryzykownym przygodom. Każdy z nich ma inne metody — jedni drążą tunele głęboko pod ziemią, inni prowadzą kopalnie odkrywkowe, po których pozostają ogromne wyrwy w ziemi. Każdy dzień to trudna…

Czytaj więcej

Program:
Londyński supertunel: wielkie otwarcie

„Londyński supertunel: wielkie otwarcie”: odjazd!

Program „Londyński supertunel: wielkie otwarcie” pokazuje, że transport Londynu to przedsięwzięcie godne superbohaterów Marvela. Na ekranie nie pojawia się jednak Iron Man, lecz prawdziwi inżynierowie oraz technicy. Cały sztab pracuje nad otwarciem Elizabeth Line. Ze znacznie przekroczonym deadline’em i budżetem sprawy nie idą tak, jak powinny. Włącz Polsat Viasat Explore i zobacz, co wydarzyło się, nim nastąpiło wielkie otwarcie nowej linii!

Londyn od ponad…

Czytaj więcej