Polsat Viasat Explore wita w klubie odkrywców

br-lazy"

Polsat Viasat Explore w maju zaprasza na zupełnie nową odsłonę cyklu Klub Explore. Podobnie jak program Viasat History, na Viasat Explore codziennie porcja kultowych show z całego świata!

Polsat Viasat Explore nie bierze urlopu na majówkę i przez cały miesiąc prezentuje ulubione programy widzów. „Nefrytowa gorączka” przybliża tajniki wydobywania cennego kruszcu i pozwala pogłębić wiedzę o kamieniach szlachetnych. Gdzie są najlepsze złoża nefrytu i czym różni się od jadeitu? Klub Explore sprawi, że wiedzę tę będziesz mieć w małym palcu. Kto wie, może dzięki Viasat Explore zapragniesz inwestować w drogocenne minerały?

Nowy hit Polsat Viasat Explore

Cenny kruszec to bohater innego uwielbianego programu prezentowanego w ramach pasma Klub Explore. „Australijscy poszukiwacze złota: na ratunek kopalniom” to niezaprzeczalnie nowy hit Polsat Viasat Explore. Program, w którym profesjonalni poszukiwacze złota pomagają biznesom z problemami, wciąga od pierwszej sekundy. Po seansie z pewnością będziesz googlować hasło Viasat Explore online, by sprawdzić, kiedy emisja kolejnego odcinka.

Polsat Viasat Explore nie zapomina również o fanach branży budowlanej. Budujesz dom? „Uwaga, katastrofa!” to wspaniały program ku przestrodze, choć opowiada o znacznie większych budowlach niż domy mieszkalne. Na co zwracać największą uwagę przy planowaniu budowy? Nie tylko program Viasat History może wzbogacać wiedzę – Polsat Viasat Explore również uczy i bawi zarazem.

Jakie programy telewizyjne oglądać?

Pytanie, co oglądać na platformach streamingowych, zawsze oznacza długie, często bezowocne poszukiwania treści o trudnej do przewidzenia jakości. Tymczasem Polsat Viasat Explore od poniedziałku do piątku w ramach Klub Explore pokazuje najbardziej interesujące programy i flagowe propozycje. Wystarczy tylko włączyć odpowiedni kanał i dać się ponieść rozrywce – tak, to takie proste!


Autorka tekstu: Odeta Moro