Łowcy złota i poszukiwacze – niedziele są dla Was!

br-lazy"

Gorączka sobotniej nocy? Łowcy złota na pewno ją doceniają, ale jest coś, co jest dla nich o wiele lepsze. To niedzielna gorączka złota! A taką zapewnia Polsat Viasat Explore. W każdą niedzielę kwietnia na antenie, w godzinach popołudniowych aż do wieczora, maraton programu „Australijscy poszukiwacze złota”.

To optymalna rozrywka na leniwe niedzielne popołudnia. „Australijscy poszukiwacze złota” sezon 6. i 7. dostarczają odpowiedniej dawki wrażeń, w sam raz na beztroski relaks.

Łowcy złota w Australii

O kalifornijskiej gorączce złota wiedzą wszyscy poszukiwacze ciekawostek ze świata, ale program „Australijscy poszukiwacze złota” przybliża podobne zjawisko w Australii, które do tej pory nie miało tak szerokiej reprezentacji w popkulturze. W kolejnych odcinkach programu „Australijscy poszukiwacze złota” poznajemy historię kontynentu, dowiadujemy się o konfliktach związanych z drogocennym kruszcem, a także możemy sprawdzić, jak łowcy złota zmieniali swoje metody pracy na przestrzeni dekad.

„Australijscy poszukiwacze złota” muszą zmierzyć się z trudnościami finansowymi, konfliktami w grupach oraz wszechmocną australijską przyrodą. Łowcy złota doskonale zdają sobie sprawę, że ryzyko jest duże, jednak ich profesja jest bardzo opłacalna. Dlatego poszukiwacze złota skłonni są do największych wyrzeczeń. Niejednokrotnie oglądając program „Australijscy poszukiwacze złota”, możemy zadać sobie pytanie: czy wytrwał(a)bym tak długo na ich miejscu?

Poszukiwacze złota z poziomu wygodnej kanapy

Na szczęście pracę bohaterów programu „Australijscy poszukiwacze złota” możemy oglądać wygodnie z poziomu kanapy lub ulubionego fotela. Nie wszystko złoto, co się świeci, ale „Australijscy poszukiwacze złota” to prawdziwe cacko w dziedzinie programów o nietypowych zawodach. Kiedy zastanawiasz się, co oglądać w niedzielę i jak spędzić leniwe niedzielne popołudnie, Polsat Viasat Explore przychodzi z gotową odpowiedzią. Dalej, łowcy złota, przed telewizory!


Autorka tekstu: Odeta Moro