Klub Explore cały na złoto w Viasat Explore

br-lazy"

Czy Polsat Viasat Explore zostało przejęte przez króla Midasa? Dlaczego? Bo wszystko zamienia w złoto. A w sierpniu robi to jeszcze mocniej. Viasat Explore zaprasza na cykl Złoto w klubie Explore.

Codziennie w dni powszednie w sierpniu Viasat Explore przypomina, że złoto to życie. W poniedziałek, 7 sierpnia, Polsat Viasat Explore zaprezentuje premierowo ósmy sezon programu „Australijscy poszukiwacze złota” (ale o tym więcej w osobnym wpisie wkrótce!). Cykl Złoto w klubie Explore to doskonała okazja, żeby przypomnieć sobie wszystkie poprzednie sezony programu „Australijscy poszukiwacze złota”. Tęskniliście za naszymi dobrymi znajomymi z antypodów? To świetnie trafiliście!

Starzy dobrzy znajomi w Viasat Explore

Przypomnijmy: „Australijscy poszukiwacze złota” to obowiązkowy punkt ramówki programu Polsat Viasat Explore. W show śledzimy poczynania zdobywców złota w kilku lokalizacjach w Australii, w tym w Australii Zachodniej, Victorii oraz Queensland. Po siedmiu sezonach, ekipy takie jak Ferals, Gold Retrievers, Poseidon Krew czy Dirt Dogs są już dla nas jak grupa starych dobrych znajomych. Gdy pracownicy korporacji ciężko walczą o wyrobienie swoich targetów, ulubione grupy poszukiwacze złota także walczą z terminami i zamówieniami.

Do tego dochodzą wszelkiego rodzaju komplikacje. Zamówiony sprzęt nie dotrze na czas lub zawiedzie. Pogoda – jak to w Australii – zmieni się w mgnieniu oka. Burza zaleje strefę wydobywania złota. Ktoś będzie miał wypadek. Kogoś zaatakują dzikie zwierzęta. Czasami ekipy z programu „Australijscy poszukiwacze złota” będą musiały zagrać va banque i zastawić wszystkie swoje oszczędności. Jak widać – flagowy program Viasat Explore zawsze zapewnia mnóstwo emocji!

Polsat Viasat Explore i mnóstwo złota

Cykl Złoto w klubie Explore w Viasat Explore to doskonała odskocznia od codzienności. Wracając do programu „Australijscy poszukiwacze złota”, możemy podziwiać pracę wirtuozów złota. Obserwowanie ich determinacji niejednokrotnie dodało mi inspiracji w wykonywaniu własnych zadań. Chociażby z tego powodu w sierpniu warto codziennie włączać Polsat Viasat Explore. Ten program to złoto!


Autorka tekstu: Odeta Moro