„Soboty drugiej szansy”– wszystko, co najlepsze w weekend

br-lazy"

Jak sądzicie, czy „druga szansa” jako zasada powinna obowiązywać w każdej dziedzinie życia? Czy jesteście w teamie „odpuszczam”, czy może bardziej „dam drugą szansę i zobaczę, co się stanie”? Nie zawsze i nie w każdej sytuacji warto odpuszczać, podobnie jak nie zawsze jest sens dawać czemuś (lub komuś) drugą szansę. Jednak, jeśli chodzi o to, co chcę Wam teraz zaproponować, myślę, że warto przyjąć regułę pt. przynajmniej do dwóch razy sztuka. Fani wędkarstwa potwierdzą już, że na Polsat Viasat Explore oglądanie ulubionych programów może stanowić wręcz kumulację drugich szans. Tym razem jednak mam dla Was miks gatunkowy ciekawszy niż tylko akcesoria wędkarskie i rzeczne potwory.

Niewątpliwie pandemiczna rzeczywistość uczyniła z nas wszystkich nieco kompulsywnych zjadaczy treści telewizyjno-internetowych. W tygodniu jesteśmy jednak zajęci swoimi sprawami, a weekendy to czas relaksu i odpoczynku. Szukamy zatem treści, które nie tylko nas zrelaksują, ale też po prostu zaciekawią. W związku z tym oglądany przez nas serial czy dokument nie powinien być nudny od pierwszego kwadransa, tylko wręcz ekscytujący. Nuda to niemal pewnik, że druga szansa dla takiego nieinteresującego programu nie zamajaczy na horyzoncie nawet przez chwilę. Guzik na pilocie będzie po prostu bezlitosny. Dla wszystkich z Was mam zatem świetną propozycję na to, jak spożytkować ten czas na relaks. Po prostu włączcie najlepsze programy na Polsat Viasat Explore!

Jeśli tydzień Was przytłoczył, soboty z pięcioma nowymi serialami to prawdziwa gratka i najlepsza możliwa druga szansa na dobrą rozrywkę. Serial dokumentalny „Gruchoty za gotówkę” objawi przed Wami sekrety aut z drugiej ręki. „Demolka na antypodach” przyprawi o szybsze bicie serca każdego z Was, kto w dzieciństwie pragnął być operatorem buldożera. Trochę śmierdzących spraw czeka na Was w programie „Ścieki za 5 miliardów”. Interesuje Was wędkarstwo podlodowe? Proszę bardzo, „Lodowi wikingowie” czekają. „Turkusowa gorączka” to za to ekscytujący portret niebieskiego bogactwa, o które trzeba się trochę postarać. Reasumując, taka druga szansa nie może Was ominąć!

Autorka tekstu: Odeta Moro