Blog

„Całodniowe wędkowanie”, czyli znajdź swój sposób na ryby

Jak myślicie, jaki jest idealny sposób dla zamkniętego w domu fana wędkarstwa, żeby jego ulubione ryby rzeczne były z nim cały czas? Może rozłożone w gotowości akcesoria wędkarskie? Albo czekające w pogotowiu, rozłożone krzesło wędkarskie?
Tęskniąc za możliwością wyjścia z domu, wielu z Was zastanawia się, co oglądać podczas kwarantanny. Przychodzę Wam zatem z pomocą i polecam kilka świetnych produkcji, które oscylują wokół tematu wędkarstwa. Gwarantuję, że jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało, nasycicie się wodą i rybami do cna, a taki karp na przykład, nie będzie miał przed Wami żadnych tajemnic.

Wszyscy ciekawi wędkarskich sztuczek i tego, jak w najbardziej optymalny sposób wykorzystać swoje akcesoria wędkarskie zapraszamy na spotkanie z Deanem Macey’em i Adamem Rooney’em w programie „Gwiazdy wędkarstwa”. Ponieważ panowie na rybach zjedli zęby, a jeden zdobył nawet międzynarodowe mistrzostwo w wędkowaniu, możecie być pewni, że dostarczą Wam wiedzę najwyższej jakości. Prawdopodobnie przy okazji rozboli Was ze śmiechu brzuch, ale za to już nie odpowiadam.

Marzą Wam się podróże nad Mississipi, Ganges czy nawet nad jezioro Balaton? Tu z odsieczą przybywa Jeremy Wade ze swoim programem „Wielkie rzeki”. Jeremy tropi, co wpływa na stopniową degradację środowiska naturalnego największych rzek na świecie. Ze względu na często grabieżczo-łupieżczą politykę odławiania, zanieczyszczenie środowiska i zmiany klimatu, wielkie rzeki znacząco zmieniają swoje ekosystemy. Serial zaprezentuje Wam nie tylko wspaniałe rzeczne krajobrazy, ale też pokaże, do jakich destrukcyjnych działań zdolny jest gatunek ludzki.

Na koniec prawdziwy crème de la crème w tematyce „ryby słodkowodne” – program poświęcony jednemu gatunkowi. Nie mylicie się, to „Taaaki karp”. Prawdziwa gratka dla fascynatów metod łowienia karpia, zwiedzania jego siedlisk i podróżowania. Ali Hamidi pokaże Wam nie tylko największe okazy karpia, ale też wspaniałe zakątki świata.
Jesteście gotowi? Maraton z ulubionymi serialami wędkarskimi czeka na Was tylko na Polsat Viasat Explore od 6:00 rano w poniedziałek wielkanocny!

Autorka tekstu: Odeta Moro

Zwiastun

Program

Żadnych programówGdzie nas oglądać

Streszczenie

Całodniowe wędkowanie

Maraton z ulubionymi serialami wędkarskimi w poniedziałek wielkanocny przez cały dzień od 06:00 rano w tym Gwiazdy wędkarstwa, Taaaki karp! oraz Wielkie rzeki.

Powiązane programy