Blog

Kamienie szlachetne w Viasat Explore

Gdzie znaleźć najcenniejsze kamienie szlachetne? Można szukać na specjalistycznych giełdach, w internecie… ale po co zadawać sobie tyle trudu, skoro można po prostu włączyć Viasat Explore? W upalnym sierpniu kanał zaprasza na cykl Letnie poszukiwanie skarbów.

Sierpień. Gorąco. Upał nastraja do schowaniu się w cieniu własnego domu i sprawdzenia, jakie najlepsze nowe programy telewizyjne pojawiły się w ramówce. Tu z pomocą przychodzi Viasat Explore. W każdy dzień powszedni sierpnia za sprawą cyklu Letnie poszukiwanie skarbów przeniesiemy się na wykopaliska paleontologiczne. Poszukiwanie skarbu, artefakty historyczne, przepiękne i drogocenne kamienie szlachetne – czas na wielkie przygody!

Turkusowa gorączka? A może nefrytowa?

Viasat Explore w ramach cyklu Letnie poszukiwanie skarbów zaprezentuje m.in. uwielbiane przez widzów programy „Turkusowa gorączka” oraz „Nefrytowa gorączka”. Ten pierwszy program śledzi losy klanu Ottesonów. Cenny kruszec wydobywają w Nevadzie. Kiedy jedni tracą fortuny w Las Vegas, ta przedsiębiorcza rodzina dba o pomnażanie majątku na pustyni na północ od miasta słynącego z kasyn. Kamienie szlachetne nierzadko zdobywa się przy użyciu materiałów wybuchowych. Jednak również pomiędzy członkami klanu, jak również w rozmowach z kupcami może dojść do niemałych eksplozji.

„Nefrytowa gorączka” odbywa się w trudnych warunkach w północnej Kolumbii Brytyjskiej. Bohaterowie tego show wiedzą, że jeśli kamienie szlachetne nie pojawią się w ich rękach, wiele rodzin popadnie w ruinę. Widzicie? Nie tylko diamenty, rubiny i szmaragdy wywołują przyspieszone bicie serca.

Artefakty historyczne w Australii

Wykopaliska paleontologiczne w Australii to kolejny przystanek na trasie cyklu Letnie poszukiwanie skarbów w Viasat Explore. Sierpniowe dni będzie można spędzić z programami „Australijscy poszukiwacze złota” i „Australijscy poszukiwacze złota: na ratunek kopalniom”. Poszukiwanie skarbu to tylko jedno z zajęć bohaterów show. W tym drugim tytule oglądamy nie tylko sam wyścig po kamienie szlachetne. Twórcy skupiają się bardziej na pokazaniu procesu ratowania podupadłych kopalni. Pomyślcie o kuchennych rewolucjach, tylko zamiast restauracji, oglądamy wykopaliska paleontologiczne, artefakty historyczne i kamienie szlachetne. Po takiej rekomendacji trudno nie włączyć Viasat Explore w sierpniu.

Przez cały miesiąc na Viasat Explore w cyklu Letnie poszukiwanie skarbów podziwiamy odważnych ludzi, którzy nie cofną się przed niczym, aby zrealizować swoje życiowe cele. Viasat Explore to nie tylko rozrywka, złoto i kamienie szlachetne na wyciągnięcie ręki, ale przede wszystkim solidna dawka inspiracji do działania!


Autorka tekstu: Odeta Moro

Zwiastun

Program

Żadnych programówGdzie nas oglądać

Streszczenie

Cykl: Letnie poszukiwanie skarbów

Przygotujmy się na wspaniały, pełen przygód sierpień na kanale Viasat Explore. Zobaczymy, co słychać u naszych bohaterów— poszukiwaczy skarbów w programach „Nefrytowa gorączka”, „Turkusowa gorączka”, „Australijscy poszukiwacze złota” i „Australijscy poszukiwacze złota: na ratunek kopalniom”. Ciężko pracujący górnicy i poszukiwacze stawiają czoła kolejnym wyzwaniom, znajdują cenne klejnoty i zdobywają bogactwo! Przez cały miesiąc oddajemy hołd tym odważnym ludziom, którzy nie cofną się przed niczym, aby zrealizować swoje plany. Nie przegapcie górniczego szaleństwa— tylko na kanale Viasat Explore!

Powiązane programy