Blog

Program Polsat Viasat Explore zaprasza na Klub Explore!

Klub Explore na antenie Polsat Viasat Explore to najbardziej ekskluzywny klub dostępny na wyciągnięcie ręki. Od poniedziałku do piątku w lipcu nic nie powstrzyma nas przed najlepszą rozrywką.

Program Polsat Viasat Explore jak zawsze zapewnia najwyższy poziom rozrywki. We wszystkie dni powszednie w lipcu stacja zaprezentuje flagowe, uwielbiane przez widzów programy.

Turkusowe bogactwo w Polsat Viasat Explore

Turkus kojarzy wam się z barwą wody w morzu lub basenie? Słusznie, ale Polsat Viasat Explore podsuwa jeszcze jedno ciekawe skojarzenie. To program „Turkusowa gorączka”. Śledzimy w nim losy rodziny Ottesonów, która od trzech pokoleń zmaga się z wydobywaniem turkusów. Pod zwyczajnymi, mało dekoracyjnymi skałami, kryje się prawdziwe bogactwo. Wydobywanie tego kamienia wiąże się jednak z bardzo wieloma komplikacjami, nie tylko w pracy, ale i w rodzinie.

Program Polsat Viasat Explore w cyklu Klub: Explore ma także nie lada gratkę dla fanów branży budowlanej. To emocjonujące show „Porażki budowlane”. Burzyć czy ratować? Każdy pracownik branży budowlanej czy inżynier co najmniej raz musiał spotkać się z takim dylematem. Ich rozterki najlepiej podziwiać na ekranie z Polsat Viasat Explore i… uczyć się na ich błędach.

Klub: Explore dociera tam, gdzie lądują najlepsi

Klub: Explore to także premierowa emisja dwóch pierwszych sezonów „Ciężarówką po bezdrożach Australii”. Polsat Viasat Explore zabiera nas tam, gdzie docierają tylko najlepsi kierowcy. To najtrudniejsze trasy w najcięższych warunkach. Dla bohaterów programu są to wyczerpujące próby. Dla widzów seans będzie natomiast czynnością wysoce relaksującą.

Te i znacznie więcej propozycji na antenie Polsat Viasat Explore w każdy dzień powszedni lipca. Podziemne skarby, nieprzejezdne drogi, złom zamieniony w cacko, widowiskowe wyburzenia – wszystkie programy emitowane w ramach Klub: Explore zapewnią Wam dawkę niepowtarzalnych wrażeń!


Autorka tekstu: Odeta Moro

Zwiastun

Program

Żadnych programówGdzie nas oglądać

Streszczenie

Cykl: Klub Explore

Serdecznie zapraszamy do Klubu Explore, gdzie znajdziesz wszystkie tematy i programy związane z kanałem Viasat Explore. Można tu obejrzeć wszystkie odcinki ulubionych programów, takich jak „Turkusowa gorączka” czy „Porażki budowlane”. Przed nami także premiera 1. i 2. serii programu „Ciężarówką po bezdrożach Australii” i wiele innych wciągających propozycji— od poniedziałku do piątku, w ciągu dnia. Chcesz przypomnieć sobie najciekawsze momenty? Przegapiłeś kilka odcinków ulubionego programu? A może po prostu masz ochotę spędzić dzień w towarzystwie najlepszych ekip na świecie? Teraz to możliwe!

Powiązane programy