Blog

Duże maszyny i większe kłopoty w „Ciężarówką po bezdrożach”

Duże maszyny rozwożą wielkie, ważne ładunki, więc są niezbędne do życia. Bohaterowie „Ciężarówką po bezdrożach” wiedzą to najlepiej. Odważni kierowcy wielkich ciężarówek muszą zapiąć pasy i stawić czoła nowym wyzwaniom. Zachodnia Kanada kryje w sobie wiele niebezpieczeństw, dlatego wrażeń nie zabraknie. Premierowe odcinki „Ciężarówką po bezdrożach” tylko na Polsat Viasat Explore!

Duże maszyny oraz kierowcy stworzeni do zadań specjalnych to centralne punkty drugiego sezonu „Ciężarówką po bezdrożach” (tytuł oryginalny: „Backroad Truckers”). Na antenę Polsat Viasat Explore powraca zachodnia Kanada oraz ulubieni bohaterowie: Big Donny, Dave, Dale, Craig i Angela. Wiemy już doskonale, że ta ekipa potrafi wznieść „hotshotting” na najwyższy poziom.

Kierowcy muszą zmierzyć się z wyzwaniami logistycznymi, pogodowymi, mechanicznymi i nie tylko. Poza zdolnościami manualnymi, bardzo przydadzą im się także umiejętności rozwiązywania problemów (między)ludzkich. Bo duże maszyny to duże dramaty.

Dave, jeden z bohaterów „Ciężarówką po bezdrożach”, wie, że czas to pieniądz. Rok wcześniej musiał wziąć pożyczkę u Big Donny’ego. Teraz chce spłacić dług. W wykonaniu zlecenia ma pomóc mu Craig. Prawdziwe schody zaczynają się, gdy mężczyźni nie mogą porozumieć się w sprawie przewozu wielkiego ratraka. Dave wie jednak, że nie stać go na fiasko. Takie różnice charakterów mogą dużo kosztować.

Duże maszyny i ambitne plany

Dale oznajmia, że przed nim ważny rok. Bohater programu „Ciężarówką po bezdrożach”, którego losy śledzimy w drugim sezonie, nie pracuje już u Big Donny’ego i postanowił iść na swoje. Czy duże maszyny będą współpracować i mężczyźnie uda się zrealizować ambitny plan?

Angela próbuje wykonać dwa zlecenia w jeden dzień. Pośpiech okazuje się złym doradcą. Bohaterka „Ciężarówką po bezdrożach” wypada z drogi i przekonuje się, że duże maszyny także należy objąć zasadą ograniczonego zaufania.

Z każdym kilometrem wciągniesz się coraz bardziej

Z każdym kolejnym kilometrem, który pokonują bohaterowie „Ciężarówką po bezdrożach”, wciągasz się w ich historie coraz mocniej. „Backroad Truckers” to najlepszy dowód na to, że duże maszyny mogą być najlepszym źródłem dochodu. Potrzebują „jedynie” kierowcy, który wykaże się wielką odwagą, cierpliwością i zimną krwią. Umiejętności rozwiązywania problemów i spora dawka szczęścia także nie zaszkodzą.

Zapnij pasy i włącz „Ciężarówką po bezdrożach” na Polsat Viasat Explore, a spędzisz naprawdę ekscytujące chwile przed telewizorem!


Author: Odeta Moro


Zwiastun

Program

Żadnych programówGdzie nas oglądać

Streszczenie

Ciężarówką po bezdrożach sezon 2

Zapnijcie pasy i trzymajcie się mocno — przed nami kolejna seria programu „Ciężarówką po bezdrożach”! Najlepsi kierowcy przemierzają bezlitosne tereny zachodniej Kanady — zobaczymy jeszcze trudniejsze wyzwania, jeszcze większe maszyny i jeszcze gorętsze spory. Specjaliści od rozwiązywania najtrudniejszych problemów — Big Donny, Dave, Dale, Craig i Angela — walczą ze sobą i z Matką Naturą, aby wykonać kolejne zadania. Ścigają się z czasem, przewożąc ważne ładunki za duże pieniądze, próbują swoich sił w holowaniu zepsutych pojazdów w trudnych miejscach, walczą z błotem, śniegiem i powodziami. Każdy kilometr drogi to sprawdzian ich odwagi i determinacji.

Powiązane programy