Blog

„Demolka na antypodach”: precyzja jak w „Top Gun”

„Demolka na antypodach” wraca z czwartym sezonem! Australia powita widzów Polsat Viasat Explore nowymi ekipami i kolejnymi wyzwaniami. Kaski na głowę, bo wybieramy się w niebezpieczne miejsca, a w roli głównej: demolka.
 
W nowych odcinkach programu „Demolka na antypodach” (tytuł oryginalny: „Demolition Down Under”) demolka, dramat i zniszczenie są większe niż kiedykolwiek. Za sprawą wciągającego programu, widzowie mogą z bliska obejrzeć niebezpieczne miejsca, które na co dzień dostępne są wyłącznie dla wykwalifikowanych specjalistów.

Niebezpieczne miejsca i precyzja jak w „Top Gun”

A ci muszą bardzo często wykazać się precyzją niczym piloci w kinowym przeboju „Top Gun”. Bohaterowie programu „Demolka na antypodach” bardzo często muszą walczyć z siłami, którymi nie da się sterować: mocno ograniczoną przestrzenią, naturą czy pogodą. Australia, jej części takie jak Wiktoria, Nowa Południowa Walia czy Południowa Australia, mają trudny klimat. Ulewne deszcze bardzo szybko mogą przejść w upał nie do wytrzymania i odwrotnie. Dodatkowym czynnikiem utrudniającym pracę ekip jest czas. Każdy szanujący się team w „Demolition Down Under” chce, by demolka była wykonana nie tylko jakościowo, ale i zgodnie z terminem wyznaczonym przez klienta.
 
W czwartym sezonie programu „Demolka na antypodach” poczujemy adrenalinę, oglądając znane i lubiane ekipy Lady Penelope (Thunderbir Demolition), Jenneffer (Logan City Demolitions), Dantego (Masters Civil). Pojawią się też nowe firmy: Watson Demolitionn, Greenway Demolition czy Roach Demolition. Na widzów czeka sześć ekscytujących odcinków. W nich będzie można oglądać zniszczenie luksusowych wilii, starych fabryk czy wielopiętrowych budynków.

Drugie życie, nie zniszczenie

Bohaterowie „Demolition Down Under” świetnie pokazują, jak demolka może dać drugie życie wielu przedmiotom usuwanym z miejsc rozbiórki. Recycling to bardzo ważna część tego sezonu programu „Demolka na antypodach”.
 
Podobnie jak w każdej innej branży, przy rozbiórce budynków pracuje mnóstwo ludzi o ciekawych osobowościach, kontrastujących charakterach i z wieloma niesamowitymi umiejętnościami. Zniszczenie może być sztuką. Kaski chronią nieprzeniknione umysły, które mają naprawdę dużo interesujących rzeczy do powiedzenia. „Demolka na antypodach” sprawia, że w centrum uwagi znajdują się wartościowi ludzie, którzy zazwyczaj znajdują się w cieniu wielkich maszyn. I to olbrzymia wartość całego programu oraz klucz do jego międzynarodowego sukcesu.
 
Nie zastanawiaj się dłużej, co obejrzeć w ten weekend. Włącz Viasat Explore, a na antenie powita Cię Australia, niebezpieczne miejsca i fascynująca rozrywka w programie „Demolka na antypodach”!


Autorka tekstu: Odeta Moro

Zwiastun

Program

Żadnych programówGdzie nas oglądać

Streszczenie

Demolka na antypodach sezon 4

To już czwarta seria rozwałki, wyburzeń, niebezpieczeństw i dramatów większych, niż kiedykolwiek. Znów zapuścimy się na opuszczone i niebezpieczne tereny, gdzie wolno wchodzić tylko osobom w kaskach, kamizelkach i wzmacnianych butach; od strzelistych silosów po gigantyczne rezydencje, podążamy za ekipami wyburzeniowymi, które w całej Australii robią to, co potrafią najlepiej — rozwalają stare konstrukcje, aby zrobić miejsce dla nowych, ekscytujących inwestycji. Spotkamy naszych ulubionych bohaterów, takich jak Lady Penelope (firma Thunderbird Demolition), Deno (Greenway Demolition) i Jenneffer (Logan City Demolition), poznamy także nowe ekipy z Wiktorii, Australii Południowej i Nowej Południowej Walii.

Powiązane programy