Blog

„Ratownicy morscy z Australii”: wysokie stawki i ciężkie maszyny

„Ratownicy morscy z Australii” wkraczają w czwarty sezon z impetem! W nowych odcinkach ekipy będą ratować miasto zniszczone przez powódź, pojazdy zakopane głęboko w piasku, uwięzione samochody kempingowe, a nawet zabytkowy samolot należący niegdyś do sił powietrznych Wielkiej Brytanii. Odzyskiwanie ciężkich maszyn w spektakularny sposób tylko na antenie Polsat Viasat Explore!

„Ratownicy morscy z Australii”, po pełnym emocji sezonie trzecim, nie zwalniają tempa. Na ekranie pojawiają się Drużyna Salvage, Team West Coast i Team Edge Recovery.

„Ratownicy morscy z Australii” sezon 4. – co w nowych odcinkach?

Ekipy, które oglądamy w programie „Ratownicy morscy z Australii”, mają adrenalinę na poziomie 250%. Jednak nie zawsze mogą liczyć na wysokie stawki adekwatne do stopnia trudności zleceń. Luke i Taylor decydują się pracować pro bono, by uratować zabytkowy samolot. Zrezygnować z 15 tysięcy dolarów, by podnieść morale lokalnych społeczności? Mało kto może pozwolić sobie na tak szlachetny gest!

Małżeństwo Ben i Nicole dopiero zaczynają w branży, więc by ominęły ich trudności finansowe, nie mogą pozwolić sobie na ryzyko. Odpowiednie planowanie budżetu w „Ratownicy morscy z Australii” to tylko część problemów. Ryzyko zawodowe, z jakim muszą borykać się wszystkie ekipy, wiąże się także z bardzo ciężkimi próbami dla psychiki.

Jak wyciągnąć samochód z głębokiego błota i samemu nie wpaść w dołek?

Reagowanie w nagłych wypadkach może wiązać się z wieloma wyrzeczeniami – przed Lukiem łamiąca serce decyzja o opuszczeniu na jakiś czas rodziny, by należycie wypełniać obowiązki i odpowiedzialność zespołu ratowniczego. Samochód zakopany w piasku to jedno, ale całe miasto zniszczone przez powódź to nie tylko odpowiedzialne zadanie, ale i wielkie wyzwanie emocjonalne. Jak ze wszystkim poradzą sobie ekipy „Aussie Salvage Squad”?

Odpowiedzi należy szukać na antenie Polsat Viasat Explore – premierowe odcinki programu „Ratownicy morscy z Australii” sezon 4. w każdą środę. Jedno jest pewne – z takimi specjalistami na pewno nie utkniesz w błocie!


Autorka tekstu: Odeta Moro

Zwiastun

Program

Żadnych programówGdzie nas oglądać

Streszczenie

Ratownicy morscy z Australii sezon 4

To już czwarty sezon programu „Ratownicy morscy z Australii”: zapraszamy na osiem odcinków pełnych przygód i adrenaliny. Drużyna ratowników reaguje na sytuację kryzysową w zniszczonym przez powódź mieście Lismore w Nowej Południowej Walii; Luke, lider zespołu, podejmuje trudną decyzję o pozostawieniu swojej nowej rodziny, aby połączyć siły ze specjalistą od ciężkich maszyn, Taylorem. Obaj będą pracować jako wolontariusze, bez wynagrodzenia. Taka praca ma swoją cenę — Luke staje w obliczu trudności finansowych, walcząc o utrzymanie swojej firmy na powierzchni. Tymczasem Shaun i Sarah z Team West Coast powracają i podejmują się najróżniejszych prac w Zachodniej Australii, od usuwania pojazdów zanieczyszczających dziewicze rzeki po ratowanie samochodów terenowych i quadów zakopanych głęboko w piasku na plaży. Poznamy także małżeństwo Bena i Nicole z Team Edge Recovery; zobaczymy jak radzą sobie z rozbitymi samochodami rajdowymi, zepsutymi kamperami i z samochodem z napędem na cztery koła, który utknął w błocie.

Powiązane programy