Blog

„Australijscy poławiacze homarów”: ocean emocji i morskie życie!

Australijscy poławiacze homarów” wracają na Polsat Viasat Explore! Nowa seria to nie tylko ocean emocji, ale przede wszystkim prawdziwa przygoda dla miłośników takich dziedzin jak wędkarstwo, rybołówstwo, zawody wędkarskie i morskie życie. W ośmiu premierowych odcinkach będziemy oglądać pełną dramaturgii rywalizację na miarę „Top Model”!

Trzeci sezon programu „Australijscy poławiacze homarów” dotyczył radzenia sobie ze skutkami pandemii. Znane twarze przetrwały największy kryzys i powracają w czwartej serii na ocean. Bryce z Chieftain zmierzy się z dziedzictwem po dziadku, wciąż próbując udowodnić swoją wartość. Będziemy śledzić jego zmagania z rywalizacją oraz przesądami. Z nowych odcinków dowiecie się, jakiego produktu nie można kategorycznie jeść na pokładzie!

Po drugiej stronie mamy Snoddy’ego z Ansons Bay – przedstawiciela kolejnego pokolenia rybackiej dynastii, który stawia na doświadczenie i tajemnice zawodu. Nie zabraknie też Squizzy’ego z Bold Contender. Morskie życie nie ma dla niego tajemnic. Mężczyzna wprowadza do programu nie lada dramaturgię, porównywalną do rywalizacji w programie „Top Model”! Zacięta walka o dominację i sprytne podwodne manewry w programie „Australijscy poławiacze homarów” przypominają zawody wędkarskie na najwyższym poziomie.

Morskie życie, podwodne manewry

Ocean oraz zmagania na wodach Australii i Tasmanii będą jeszcze bardzo intensywne. Łowienie karpi ustąpi miejsca poszukiwaniom największych, najsmaczniejszych homarów. Sprzęt wędkarski będzie wystawiony na próbę w najtrudniejszych warunkach. Każda wyprawa wędkarska stanie się walką nie tylko z żywiołem, ale i z czasem. Bohaterowie serii „Australijscy poławiacze homarów” będą musieli zmierzyć się także z niezwykle dynamicznym rynkiem handlu homarami.

Obserwowanie, jak Bryce, Snoddy i Squizzy walczą o najlepsze miejsca do połowu i próbują przewidzieć ruchy rywali, dostarczy nam wszystkim niezapomnianych wrażeń. Czy to prawdziwa rywalizacja, czy może wzajemne podjudzanie? Wszystko to wpływa na morskie życie, przygodę oraz wyjątkowy klimat programu „Australijscy poławiacze homarów”!

Zawody wędkarskie na najwyższym poziomie

Dynamika między bohaterami osiągnie nowy poziom. Czy Bryce zdoła przewyższyć oczekiwania i pokonać przeciwności? Jak Squizzy poradzi sobie z kolejnymi wyzwaniami? A może to Snoddy okaże się największym rybakiem sezonu?

Oglądając nową serię show „Australijscy poławiacze homarów”, przeniesiemy się w świat nieoficjalnego wędkarskiego kodeksu. Dla naszych bohaterów ocean to nie tylko miejsce pracy, ale prawdziwa pasja. Każdy odcinek gwarantuje niezapomniane emocje i autentyczne przygody. Podobnie jak nasi profesjonalni wędkarze, wybierzcie najlepsze miejsce – w tym przypadku do oglądania telewizji – i odpalcie program „Australijscy poławiacze homarów”. Udanych łowów!

 

Autorka tekstu: Odeta Moro

Zwiastun

Program

Żadnych programówGdzie nas oglądać

Streszczenie

Australijscy poławiacze homarów sezon 4

To już czwarta seria programu. Powracamy do świata szyprów Squizzy’ego, Snoddy’ego, Bryce’a i ich załóg. To najtwardsi i najbardziej doświadczeni australijscy poławiacze homarów. Zobaczymy, jak wszyscy trzej ciężko pracują, rywalizując ze sobą nawzajem i starając się nadążać za popytem ze strony klientów. Squizzy ma złą passę i w końcu postanawia zastawić pułapkę na jednego z konkurentów. Bryce utrzymuje się na prowadzeniu, ale jego relacje z innymi nie są najlepsze. Snoddy ryzykuje swój statek — i źródło utrzymania — powierzając dowodzenie swojemu nastoletniemu synowi.

Powiązane programy