Blog

Wędkarstwo i przyjaźń w programie „Wielka wędkarska przygoda”

Wędkarstwo to coś więcej niż łowienie karpi, sumów, szczupaków i innych gatunków ryb. To także wyprawa wędkarska, nawiązywanie więzi i największe łowiska na świecie. Wszystkie te elementy świetnie prezentuje nowy program na antenie Polsat Viasat Explore – „Wielka wędkarska przygoda”.

W programie „Wielka wędkarska przygoda” oglądamy wędkarstwo oczami doświadczonego wędkarza Aliego Hamidiego. Widzowie Viasat Explore, na pewno znacie go już z programu „Taaaki karp!”. Ogromny karp pojawia się wielokrotnie w nowym show.

Tym razem Ali Hamidi, jako gospodarz programu „Wielka wędkarska przygoda”, zaprosił do wspólnej zabawy byłego piłkarza oraz miłośnika wędkowania – Bobby’ego Zamorę.

Wyspy Brytyjskie i wędkarstwo

Hamidi i Zamora ruszają razem, by odnaleźć najlepsze łowiska na świecie. Mężczyźni obrali na swój cel Wyspy Brytyjskie. Wędkarstwo jest czymś więcej niż ich hobby – staje się także ich stylem życia. W programie „Wielka wędkarska przygoda” oglądamy trudne wędkarskie misje w wykonaniu Aliego i Bobby’ego. Ten duet bardzo błyskawicznie przypadnie wam do gustu.

Przyjaciele szybko przekonują się, że wędkarstwo to nie lada wyzwanie. Ich celem są łowienie karpi, łowienie rekinów. Gigantyczny sum także bardzo by ich ucieszył. Porady wędkarskie nie są im potrzebne, natomiast porady kulinarne już tak – a te otrzymują od szefa kuchni (i wędkarza) Daniela Clifforda, który jest wyróżniony dwiema gwiazdkami Michelin. W takim towarzystwie od razu wiadomo, w jaki sposób ogromny karp może zamienić się w wykwintne danie.

Porady wędkarskie, przyjaźń i dużo humoru

Wędkarstwo w programie „Wielka wędkarska przygoda” to opowieść o wyzwaniach, przyjaźni, mnóstwo poczucia humoru, porady wędkarskie, a także wspólny cel: ogromny karp. Wyspy Brytyjskie już wkrótce mogą mieć nowych mistrzów, którzy mają opanowane łowienie karpi do perfekcji.

Ich zmagania najlepiej oglądać właśnie w programie „Wielka wędkarska przygoda” tylko na antenie Polsat Viasat Explore. Gwarantujemy wzmożony apetyt na ryby po każdym odcinku!


Autorka tekstu: Odeta Moro

Zwiastun

Program

Żadnych programówGdzie nas oglądać

Streszczenie

Wielka wędkarska przygoda sezon 1

Dwaj bliscy przyjaciele — doświadczony wędkarz Ali Hamidi oraz były piłkarz i miłośnik wędkowania Bobby Zamora — wyruszają na wyprawę marzeń dookoła Wysp Brytyjskich. Wspólnie odwiedzają jedne z najpiękniejszych i najbardziej znanych miejsc w Wielkiej Brytanii, gdzie stawiają czoła trudnym wędkarskim misjom. Łowią różne gatunki — wielkie rekiny ważące ponad 180 kilogramów, 30-kilogramowe karpie, ogromne sumy, „ponadwymiarowe” karasie i wiele, wiele innych. W tej serii znajdziemy wszystko: akcję, przyjaźń, humor, praktyczne porady dla wędkarzy, a nawet lekcje gotowania w wykonaniu wyróżnionego dwiema gwiazdkami Michelina szefa kuchni (i wędkarza!) Daniela Clifforda. No i oczywiście mnóstwo fantastycznych ryb!

Powiązane programy