Blog

„Poszukiwacze klejnotów: Australia”: kolekcja kamieni szlachetnych powiększa się!

Program „Poszukiwacze klejnotów: Australia” wraca na antenę Polsat Viasat Explore. Wraz z trzecim sezonem wracamy do świata, gdzie szlifierski fach i poszukiwanie skarbów łączą się z wielkimi marzeniami oraz jeszcze większym ryzykiem.

Trzeci sezon programu „Poszukiwacze klejnotów: Australia” emitowany na Polsat Viasat Explore zabiera nas z powrotem do australijskich skarbów ukrytych głęboko pod ziemią. Do odważnych zespołów The Old Timers i The Apprentices dołączają nowe ekipy. Poznajemy Lady Luck Sapphires, The Betteridges oraz The Diehards. Mineralogia, wielka pasja i determinacja sprawiają, że uczestnicy programu kontynuują swoje poszukiwania. Każdy dzień skalnych eksploracji przynosi nowe wyzwania i możliwości wzbogacenia kolekcji kamieni szlachetnych.

Kamienie szlachetne i półszlachetne jako źródło dochodu

Poszukiwacze klejnotów: Australia” w nowych odcinkach skupiają się na ogólnym doświadczeniu i życiu osób, dla których kamienie szlachetne i półszlachetne to podstawowe źródło dochodu. Widzimy, jak poszukiwanie skarbów łączy się z wyzwaniami fizycznymi, ale też emocjonalnymi i finansowymi. Szlifierski fach jest bardzo konkurencyjny. Chętnych na taką metodę zdobywania kapitału coraz więcej. A naturalne bogactwa Australii są limitowane.

Mimo tak wielu trudnych i złożonych zjawisk, w show „Poszukiwacze klejnotów: Australia” wciąż możemy znaleźć lekki ton komediowy. Wszystkie ekipy z miejsca wzbudzają sympatię widzów. Ciężko się nie zaangażować w ich losy. Owszem, pełno jest momentów napięcia – na przykład, gdy maszyny odmawiają posłuszeństwa w krytycznych chwilach. Jednak poszukiwanie skarbów przynosi bohaterom – a także widzom – mnóstwo radości. Wspólnie doświadczamy, jak zmieniają się życia wielu poszukiwaczy. Dzięki temu, siedząc przed telewizorem, możemy poczuć prawdziwą pasję i zaangażowanie w trudną pracę.

Mineralogia i szlifierski fach jako ponadczasowe dziedziny

Poszukiwacze klejnotów: Australia” to serial o marzeniach i wytrwałości. Mając nadzieję na wielkie odkrycia, można zajść naprawdę daleko. Kamienie szlachetne i półszlachetne oraz mineralogia to ponadczasowe dziedziny. Program zainteresuje zarówno amatorów szlifierskiego fachu, jak i tych, którzy kochają dobre przygodowe historie.

Polsat Viasat Explore ponownie ma przyjemność zaprezentować entuzjastów wielkich przygód. Poszukiwanie skarbów ukrytych pod ziemią stanowi pretekst do opowieści o ludziach i ich poświęceniu. Jesteś ciekawy, co kryje się za kolejnym kopnięciem łopaty czy uderzeniem młotka? Włącz trzeci sezon programu „Poszukiwacze klejnotów: Australia”!

 

Autorka tekstu: Odeta Moro

Zwiastun

ProgramGdzie nas oglądać

Streszczenie

Poszukiwacze klejnotów: Australia sezon 3

Zapraszamy na szaloną podróż do świata poszukiwaczy szafirów z australijskiego stanu Queensland. Ekipa twardych górników robi, co może, aby zdobywać te cenne kamienie. Wśród pięknych krajobrazów Australii poszukiwacze muszą stawiać czoła ekstremalnej pogodzie, niebezpieczeństwom, ogromnym maszynom i ryzykownym przygodom. Każdy z nich ma inne metody — jedni drążą tunele głęboko pod ziemią, inni prowadzą kopalnie odkrywkowe, po których pozostają ogromne wyrwy w ziemi. Każdy dzień to trudna walka, każdy szlachetny kamień to ciężko wywalczone zwycięstwo.

Powiązane programy